• Voucher: kurs zawodowy zielarz-fitoterapeuta V edycja

Spraw przyjemność sobie lub najbliższym: oto voucher poświadczający opłacenie pierwszej raty V edycji kursu zawodowego zielarz-fitoterapeuta, organizowanego przez Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych s.c. w Warszawie.

Reguła dostawy Treść cyfrowa
370.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty
Cena przesyłki 0
Wysyłka na e-mail 0
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 694135271

WIEDZA TO NAJLEPSZY PREZENT!

Jak pokazać nasze uczucia do drugiej osoby? Świetnym rozwiązaniem jest prezent dopasowany do osobowości, charakteru i zainteresowań. Jeżeli osoba wykazuje pasje zielarskie: lubi rośliny lecznicze, interesuje się naturalnymi metodami zachowania zdrowia i terapii schorzeń, żyje zdrowo i uwielbia kontakt z naturą, to najlepszym prezentem będzie voucher poświadczający opłacenie pierwszej raty V edycji kursu zawodowego zielarz-fitoterapeuta organizowanego przez Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych s.c. w Warszawie.

Zakupując ten voucher, zapisujecie się Państwo - lub inną osobę - na 15-zjazdowy kurs zawodowy, który odbywa się w Warszawie oraz w innych miejscach, które są odpowiednie do przeprowadzania zajęć praktycznych, wliczonych w zakres godzinowy kursu. Cały kurs trwa 320 godzin! Więcej informacji o kursie przeczytają Państwo na stronie Instytutu Zielarstwa Polskiego.

Osoba obdarowywana musi mieć wykształcenie średnie lub wyższe. 

Podczas składania zamówienia prosimy w okienku "Uwagi" o wpisanie osoby dla której ten kurs jest przeznaczony, abyśmy mogli wpisać tę osobę na listę przyjętych. Prosimy także o podanie do niej numeru telefonu i adresu e-mail, abyśmy mogli powiadomić ją (na miesiąc przed rozpoczęciem kursu) o warunkach rekrutacji oraz wymaganych dokumentach i pozostałych niezbędnych działaniach. 

Przy zakupie vouchera, zostanie do Państwa wysłany e-mail z voucherem do wydruku, który można wypełnić, wyciąć, włożyć do koperty i fizycznie obdarować wybraną osobę.

W e-mailu znajduje się także plik "V Edycja Formularz Zgłoszeniowy", który należy wypełnić i:
- dostarczyć na pierwszy zjazd (zajęcia marcowe) wraz z wymaganymi potwierdzeniami i dokumentami (więcej informacji w e-mailach, które będą Państwo dostawać po rejestracji)
- wypełnić elektronicznie, wydrukować i wysłać na adres 
  Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych, Wieluńska 13, 97-360 Kamieńsk
- wypełnić elektronicznie i wysłać na adres   
  szkolenia@logrys.pl