• Herbinarium

HerbinariumBelkaNazwa-strona001(1).jpg
18 lat temu narodziła się idea powrotu do natury, która dała początek Instytutowi Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych oraz Fundacji Instytutu Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych.

Dzięki pasjonatom, którzy weszli w skład kadry dydaktycznej Instytutu Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych, już od wielu lat nauczamy podstaw zielarstwa, skutecznej fitoterapii oraz przybliżamy techniki medycyny naturalnej. Od kilku lat szukaliśmy swojego Miejsca, które moglibyśmy uczynić prawdziwą Osadą Zielarzy; miejsca z nieskrępowaną wymianą wiedzy, informacji oraz naturalnych wyrobów; miejsca nauki i rozrywki; miejsca pełnego ziół i dobrej energii. I nareszcie je znaleźliśmy.

7-hektarowa nieruchomośc we wsi Biesowo na Warmii - której nadaliśmy nazwę Herbinarium - zauroczyła nas swoim potencjałem, przemyślanym ułożeniem, drzewami i pewną dzikością. Posiadamy odpowiednie miejsce na stworzenie sali, ale znajduje się tam opuszczony, zniszczony budynek mieszkalny, który nie nadaje się nawet do remontu. Chcemy przekształcić tę ruinę w nowoczesną salę zajęciową. Jeżeli zdecydujecie się nam pomóc, sala i otaczająca ją infrastruktura oraz pozostałe planowane zielarskie miejsca powstaną znacznie szybciej!
 
Czy pomożesz nam w tym przedsięwzięciu?

HerbinariumBelkaLink-strona001.jpg
HerbinariumBelkaLinkOdwrotnie-strona001.jpg
H10.jpgH25.jpgH50.jpgH100.jpg
H250(1).jpgH500(1).jpg
HINNA.jpg

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

HerbinariumBelkaKto-strona001(1).jpg