• Zestaw Prezentowy 2

Zestaw Prezentowy 2: książka Historyczne i współczesne mieszanki ziołowe do użytku wewnętrznego + 3 herbaty do wyboru (50 g) Prosimy w uwagach do zamówienia wskazać wybrane herbaty z działu Herbaty na Wagę!

80.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 72 godzin od zaksięgowania wpłaty
Cena przesyłki 14
Paczkomaty InPost 14
Paczka Pocztowa Priorytetowa 16
Dostępność Duża dostępność
Waga 1.05 kg

Najlepszy upominek to ten, który przysłuży się zarówno naszemu ciału, jak i umysłowi. Dlatego proponujemy Państwu autorski zestaw: książkę mgr inż. Bartłomieja Byczkiewicza "Historyczne i współczesne mieszanki ziołowe do użytku wewnętrznego" oraz trzech herbat na wagę (3 x 50 g) w kartonowym opakowaniu z drewnianą wyściółką oraz naniesionym stemplem za 80 złotych.

Książka "Historyczne i współczesne mieszanki ziołowe do użytku wewnętrznego" to wyczerpujący podręcznik tworzenia ziółek - ponad 50 stron teorii doboru surowców, składania i wykonywania mieszanek oraz ponad 960 receptur dostosowanych do wymogów nowoczesnej fitoterapii i zaopatrzenia sklepów zielarskich. To jedyna tak wyczerpująca książka tak szczegółowo opisująca zagadnienie. 

Nasze herbaty na wagę to prawdziwe małe dzieła sztuki, zachwycające bogatym smakiem oraz aromatem. Bardzo prosimy aby podczas składania zamówienia w dziale "Uwagi do zamówienia" wybrać trzy dowolne herbaty - jeżeli nie zostaną wskazane, zostanie dobrana jedna herbata zielona, jedna herbata czarna i jedna owocowa!

Wybierając Zestaw Prezentowy oszczędzają Państwo ponad 10 złotych w stosunku do zamawiania tych rzeczy osobno,
ponadto pakujemy prezenty w ekologiczne opakowanie kartonowe z sosnową drewnianą wyściółką!