• Kurs zawodowy - wykład dodatkowy (Właściwości lecznicze ziół i roślin okresu Bożego Narodzenia)

Nielimitowany dostęp do nagrania zajęć w ramach kursu zawodowego pt. "Zioła w okresie Bożego Narodzenia" przeprowadzonych 17.12.2021 r. przez mgr Joannę Nestorowicz-Kiegiel i dr Ewę Kuchowicz na zajęciach piątkowych V i VI edycji kursu zawodowego zielarz-fitoterapeuta. Czas nagrania: 4 godziny 40 minut.

Reguła dostawy Treść cyfrowa
50.00
usługa Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty
Cena przesyłki 0
Wysyłka na e-mail 0
Dostępność Duża dostępność

Niniejszy produkt to nagrania z zajęć piątkowych na ul. Okopowej 59 w dniu 19.11.2021 r., na wykład mgr Joanny Nestorowicz-Kiegiel "Rośliny lecznicze w tradycji świątecznej" i dr n. med. Ewy Kuchowicz "Właściwości lecznicze ziół i roślin okresu Bożego Narodzenia". 

Nagranie trwa 4 godziny 40 minut; dołączono link do prezentacji w formie PDF.

Po opłaceniu zamówienia, system automatycznie wysyła na podany adres e-mail plik, który umożliwia dostęp do nagrania oraz do prezentacji. Plik jest chroniony systemem Crypt przed nieautoryzowanym rozpowszechnianiem. Należy pozwolić programowi obsługującemu pliki PDF umożliwienie realizowania hiperłączy. Aby obejrzeć nagranie lub pobrać prezentację należy otworzyć PDF "1712-2021.pdf" i kliknąć/nacisnąć napis "Kliknij tutaj". Uwaga! Zalecamy korzystanie z czytników PDF na komputerach PC lub Mac.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.