• Gunpowder - Słodki Ogród

Gunpowder - Słodki Ogród: herbata o smaku poziomkowo-żurawinowym. Cena za 50 g.

Waga
11.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Paczkomaty InPost 14
Paczka Pocztowa Priorytetowa 15
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.05 kg

Czym jest delikatność? Na pewno herbata zielona Gunpowder jest jednym z jej symboli - wspaniale delikatna, roślinna, ale jednocześnie posiadająca własny, interesujący charakter. Dodatek kandyzowanych poziomek oraz innych smacznych owoców - jabłoni, żurawiny, maliny, jeżyny oraz róży, tylko wzbogaca niezwykły aromat i smak oferowanej przez nas mieszanki.

Czym jest herbata gunpowder, zwana także Zhu Cha? To herbata zielona będąca charakterystycznym, tradycyjnym wyrobem ludowym w chińskiej prowincji Zheijang, którą znano i chętnie pijano już 1500 lat temu. Młode liście zaraz po zebraniu są ręcznie rolowane, dzięki czemu nabierają nie tylko specyficznego kształtu, ale także charakterystycznego, tak pożądanego przez znawców połysku, świadczącego o wysokiej jakości produktu. Herbata gunpowder nie podlega fermentacji, podobnie jak inne herbaty zielone.

Zalecana temperatura wody: 70-80 stopni Celsjusza.

Ilość herbaty na porcję: 1-1,5 łyżeczki.

Skład: zielona herbata Gunpowder z prowincji Zheijang, dodatki w zmiennych ilościach: kandyzowane owoce leśnych poziomek, owoce jabłoni, owoce żurawiny, owoce maliny, owoce jeżyny, skórka dzikiej róży, liść poziomki ananasowej, kwiat ślazu, naturalny aromat poziomkowy.

Mieszanka komponowana w Polsce.

Herbata jest przez nas ręcznie odważana i pakowana w foliowe opakowanie (posiadające atest do kontaktu z żywnością) zamykane klipsem.