• Gunpowder - Niebiańska Droga

Gunpowder - Niebiaństwa Droga: herbata szlachetnego gatunku Zhu Cha, zwijana ręcznie. Cena za 50 g.

Waga
10.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Paczkomaty InPost 14
Paczka Pocztowa Priorytetowa 15
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.05 kg

Szlachetność i charakter - tak określają herbatę gunpowder (Zhu Cha) mieszkańcy prowincji Zheijang. To jeden z najcenniejszych produktów eksportowych tego rejonu Chin, niepodrabialny i unikalny. Dzięki specjalnemu, ręcznemu procesowi formowania, ten rodzaj herbaty zielonej zyskuje interesujący, niespotykany połysk, a właściwie zaparzona rozwinie nie tylko bukiet smaku, ale i pokaże całe liście...

Czym jest herbata gunpowder, zwana także Zhu Cha? To herbata zielona będąca charakterystycznym, tradycyjnym wyrobem ludowym w chińskiej prowincji Zheijang, którą znano i chętnie pijano już 1500 lat temu. Młode liście zaraz po zebraniu są ręcznie rolowane, dzięki czemu nabierają nie tylko specyficznego kształtu, ale także charakterystycznego, tak pożądanego przez znawców połysku, świadczącego o wysokiej jakości produktu. Herbata gunpowder nie podlega fermentacji, podobnie jak inne herbaty zielone.

Zalecana temperatura wody: 70-80 stopni Celsjusza.

Ilość herbaty na porcję: 1-1,5 łyżeczki.

Skład: zielona herbata Gunpowder z prowincji Zheijang (100%).

Herbata jest przez nas ręcznie odważana i pakowana w foliowe opakowanie (posiadające atest do kontaktu z żywnością) zamykane klipsem.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.