• Czarna - Kosmiczna Podróż

Czarna - Kosmiczna Podróż: herbata o aromacie jesiennych owoców. Cen za 50 g.

Waga
9.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 72 godzin
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13
Paczka Pocztowa Priorytetowa 14
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.05 kg

Wyruszyć w podróż bardzo daleką... czyż nie jest to nasze marzenie? Popatrzcie na tę herbatę - płatki bławatka przypominają odległe mgławice, natomiast cukrowe srebrne kuleczki wyróżniają się na ciemnym tle aromatyzowanej czarnej herbaty niczym iskrzące gwiazdy... 

Czym jest czarna herbata? To delikatnie zebrane liście herbaty chińskiej (Camellia sinensis), które pozostawiono do przeschnięcia a następnie uformowano, dzięki czemu w wyniku procesów utleniania, nabrały specyficznego, przyjemnego smaku i aromatu. Herbata czarna daje napary o bardzo intensywnej barwie, ponadto przy zbyt długim zaparzaniu jest wyczuwalne uczucie ściągania i goryczy wskutek działania garbników na błonę śluzową jamy ustnej.

Zalecana temperatura wody: 80-95 stopni Celsjusza.

Ilość herbaty na porcję: 1-1,5 łyżeczki.

Skład: czarna herbata, dodatki w zmiennej ilości: cukrowe perełki, płatki i koszyczki kwiatowe chabra bławatka, naturalny aromat winogronowy, naturalny aromat gruszkowy.

Mieszanka komponowana w Polsce. 

Herbata jest przez nas ręcznie odważana i pakowana w foliowe opakowanie (posiadające atest do kontaktu z żywnością) zamykane klipsem.