• Biała - Letni Zachód

Biała - Letni Zachód: herbata o smaku słodkich truskawek i porzeczek. Cena za 50 g.

Waga
11.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Paczkomaty InPost 14
Paczka Pocztowa Priorytetowa 15
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.05 kg

Każdy, kto choć raz oglądał letni zachód słońca w babcinym ogrodzie, na pewno kojarzy te wspomnienie z aromatem grządki truskawek i krzaczków porzeczek. Dziecięce przeżycia zamknięto właśnie w tej herbacie, będącej połączeniem białej Pai Mu Tan, zielonej senchy, wiejskich owoców oraz niecodziennego dodatku pędów bambusa. 

Czym jest biała herbata? Powszechnie uważa się ją za najdelikatniejszy rodzaj herbaty chińskiej (Camellia sinensis) z uwagi na brak fermentacji zebranego surowca. To nierozwinięte pączki liściowe oraz bardzo młode listki, które delikatnie zbiera się na samym początku sezonu wegetacyjnego i delikatnie suszy, co pozwala zachować naturalną barwę, aromat, smak, jak i znakomitą większość związków czynnych obecnych w herbacie.

Zalecana temperatura wody: 80-85 stopni Celsjusza.

Ilość herbaty na porcję: 1-1,5 łyżeczki.

Skład: biała herbata Pai Mu Tan, zielona herbata sencha, dodatki w zmiennych ilościach: owoce czarnej porzeczki, owoce czerwonej porzeczki, owoce jabłoni, owoce truskawki, rodzynki, pędy młodego bambusa, płatki czerwonego bławatka.

Mieszanka komponowana w Polsce.

Herbata jest przez nas ręcznie odważana i pakowana w foliowe opakowanie (posiadające atest do kontaktu z żywnością) zamykane klipsem.