• Biała - Królowa Nieba

Biała - Królowa Nieba: herbata o smaku dojrzałych jabłek, słodkich śliwek i kwaśnych porzeczek. Cena za 50 g.

Waga
11.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 72 godzin
Cena przesyłki 14
Paczkomaty InPost 14
Paczka Pocztowa Priorytetowa 15
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.05 kg

Królowa Nieba kocha otaczać się symbolami jesieni, aromatycznymi dworzanami, pełnymi smaku, słodyczy ale i także pewnej owocowej kwaśności. Biała herbata skomponowana z zieloną herbatą, została harmonijnie połączona z dojrzałym jabłkiem, kwaśną czarną porzeczką oraz naturalnym aromatem śliwkowym, dzięki czemu uzyskano doprawdy niezwykłą mieszankę!

Czym jest biała herbata? Powszechnie uważa się ją za najdelikatniejszy rodzaj herbaty chińskiej (Camellia sinensis) z uwagi na brak fermentacji zebranego surowca. To nierozwinięte pączki liściowe oraz bardzo młode listki, które delikatnie zbiera się na samym początku sezonu wegetacyjnego i delikatnie suszy, co pozwala zachować naturalną barwę, aromat, smak, jak i znakomitą większość związków czynnych obecnych w herbacie.

Zalecana temperatura wody: 80-85 stopni Celsjusza.

Ilość herbaty na porcję: 1-1,5 łyżeczki.

Skład: biała herbata, zielona herbata, dodatki w zmiennych ilościach: jabłko, owoc czarnej porzeczki, płatki i koszyczki kwiatowe chabra bławatka, naturalny aromat śliwkowy. 

Mieszanka komponowana w Polsce.

Herbata jest przez nas ręcznie odważana i pakowana w foliowe opakowanie (posiadające atest do kontaktu z żywnością) zamykane klipsem.